نکته مهم :

کد ملی مهمترین بخش ثبت نام است. در صورتی که کد ملی وارد شده با مشخصات واقعی شما همخوانی نداشته باشد , در فعالیت شما اختلال جدی به وجود آمده و حساب شما حذف خواهد شد . پس از ثبت نام کد ملی به هیچ عنوان قابل تغییر نمیباشد.نکته مهم :

با توجه به پلن های درآمدی تک سطحی فرتاک ، داشتن معرف برای ثبت نام الزامی میباشد. در صورت نداشتن معرف با شماره پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.


اینجانب متعهد و ملزم میگردم کلیۀ قوانین و مقررات تجارت الکترونیک کشور و قوانین و مقررات جاری کشور و شرکت تجارت الکترونیک فرتاک را بطور کامل رعایت نمایم و چون شرکت تجارت الکترونیک فرتاک فقط نسبت به پرداخت پورسانت تک سطحی اقدام می نماید و در صورت فروش هر گونه خدمات ، تنها وجهی که به اینجانب پرداخت می گردد پورسانت تک سطحی است ، لذا اقدامی بر خلاف این نوع پرداخت ننمایم و با علم و اطلاع از اینکه وجوه پرداختی اینجانب فقط جهت استفاده از خدمات موجود شرکت می باشد اقدام به تایید و امضاء الکترونیک قرارداد نمودم.

در صورت بروز هرگونه اختلاف از طریق کمیته حل اختلاف شرکت تجارت الکترونیک فرتاک اقدام خواهم نمود.

در صورت انصراف از خرید کالا یا خدمات شهروندی فرتاک مطابق ماده 37 قانون تجارت الکترونیک 7 روز مهلت فسخ قرارداد یا انصراف از استفاده از خدمات شرکت وجود دارد و بعد از آن تحت هیچ عنوان هیچگونه وجهی قابل عودت نخواهد بود ، همچنین مطابق ماده 38 قانون تجارت الکترونیک در صورت انجام موارد مشخص شده در قوانین و مقررات شرکت بند فسخ قرارداد امکان عودت وجه وجود نخواهد داشت و با امضا الکترونیک و ثبت نام در سایت فرتاک کلیه قوانین و مطالب نوشته شده در این صفحه را پذیرفته و قبول دارم.

راهنما

پشتیبانی