تجارت الکترونیک فرتاک

مبتکر هوش مصنوعی در ایران

Fartak Rules

قوانین و مقررات فرتاک

فرتاک در همه جای ایران

قوانین و مقررات کلی فرتاک

قوانین و مقررات تجارت الکترونیک فرتاک

1 - کلیه کاربرانی که قصد ثبت نام و فعالیت در تجارت الکترونیک فرتاک را دارند، باید مفاد این توافق نامه را کامل مطالعه و سپس اقدام به ثبت نام و خرید از سایت کنند، ثبت نام در سایت و خرید از آن به منزله مطالعه و قبول شرایط خرید و ثبت نام و قوانین و مقررات مربوطه است.

2 - تنها اشخاص حقیقی حق ثبت نام در تجارت الکترونیک فرتاک را دارند، کاربر باید آدرس پست الکترونیک خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به طور صحیح اعلام نموده و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص کاربر است.

3 - مشتریان محترم می توانند از طریق پنل کاربری خود از تمام خدمات تجارت الکترونیک فرتاک استفاده نمایند و میزان (رضایتمندی، انتقاد، شکایت و نظرات) خود نسبت به این عملکرد از آغاز تا پایان خرید خود را از طریق پیامک نظرسنجی که از طرف تجارت الکترونیک فرتاک برای مشتری ارسال می شود انعکاس دهند و همچنین از طریق بخش ارتباط با ما، پشتیبانی و تیکت در سایت پیگیری نمایند.

4 - به دلیل آنکه در برخی از موارد احراز هویت خریدار از طریق نام و نام خانوادگی ارائه شده در سایت امکان پذیر است، مسئولیت هرگونه مغایرت مشخصات فوق با هویت واقعی عضو بر عهده خود افراد بوده و تجارت الکترونیک فرتاک و سایت هیچ گونه مسئولیتی نسبت به مغایرت های احتمالی ندارند.


5 - هر شخص مجاز به داشتن تنها یک حساب کاربری در پرتال و سامانه فرتاک می باشد.

6 - کاربر، مسئول حفظ و نگهداری تمام تلفن ها، سخت افزار کامپیوتر و سایر ابزار ضروری برای دسترسی و استفاده از سایت تجارت الکترونیک فرتاک و تمام هزینه های مرتبط به آن است و سامانه فرتاک مسئول صدمات ناشی از ابزار کاربر نمی باشد.

7 - افراد بالای 18 سال تمام حقوق عضویت و استخدام و انجام معامله (خرید) در تجارت الکترونیک فرتاک را دارند.

8 - عضویت برای افراد زیر 18 سال با اجازه ولی و یا قیم امکان پذیر و معتبر است.

9 - رعایت حکم این ماده و صحت و سقم ارائه اطلاعات بر عهده مشتری (عضو) بوده و تجارت الکترونیک فرتاک هیچ گونه مسئولیتی در این خصوص ندارد.

10 - کاربر فرتاک، پس از ثبت نام و اخذ رمز و کلمه عبور، حق خرید از سایت تجارت الکترونیک فرتاک را دارد.

12 - بعد از فرآیند ثبت نام در سایت تجارت الکترونیک فرتاک و دریافت پنل کاربری، کاربر فرتاک می تواند از خدمات استفاده نماید.

13 - براساس قوانین تجارت الکترونیک، قوانین سازمان نظام صنفی و قوانین اتحادیه کسب و کارهای مجازی از لحظه پرداخت وجه و خرید به مدت 7 روز امکان فسخ قرارداد وجود دارد، لذا در صورت فسخ هزینه های مالیات، عوارض و پست غیر قابل عودت بوده و از مبلغ پرداختی کسر می گردد و بعد از گذشت 7 روز امکان انصراف از خرید به هیچ وجه برای خریدار امکان پذیر نمی باشد.

14 - مسئولیتی در قبال خرابی موبایل، و یا عدم سرویس دهی به دلیل اختلال در سرویس اینترنت و سایر زیرساخت های مورد نیاز ندارد.

15 - به منظور تعمیرات دوره ای سایت تجارت الکترونیک فرتاک به طور موقت غیر قابل دسترس می شود و کاربران حق اعتراض ندارند.

16 - کلیه مسئولیت عملکرد قانونی شخص به عهده خود شخص می باشد.

17 - تولید غیرقانونی- فروش و یا تجارت کالا و خدمات که توسط ارسال شده ممنوع است طبق مقررات قانونی با اقدام کننده آن برخورد می شود.

18 - فرتاک از کلیه اطلاعات کاربران عضو اعم از اطلاعات دریافتی و ارسالی (Backup) تهیه نموده و از آن نگهداری می کند تا در صورت بروز هر گونه خطری برای یک نسخه، نسخه دیگر مصون بماند.

19 - کاربر نباید در سایت (تالار گفت وگو و یا هر قسمت دیگر) اظهاراتی (Comment) را بگذارد و یا اقدامی نماید که مبین نقض حقوق اشخاص دیگر باشد و یا عمل مجرمانه ای را به دنبال داشته باشد، همچنین کاربران نباید در خصوص امور مذهبی و سیاسی در این سایت اظهار نظر کنند. چنانچه هر یک از کاربران این موضوع را رعایت نکنند، بلافاصله از سایت اخراج شده و چنانچه خریدی انجام داده باشند، وجه واریزی به آنان مسترد نمی شود، همچنین کاربر حق استفاده از این سایت را برای هر گونه عمل تجاری از دست می دهد.

20 - شرایط استفاده از امتیاز مشارکت و همکاری به شرح زیر میباشد:

- داشتن تراکنش از فاز های تجاری فرتاک به تعداد امتیاز در سی روز گذشته (حداقل پانصد هزار تومان).

- رسیدن جمع درآمد از امتیازهای مشارکت شما به یکصد هزار ریال .

- تایید شدن قرارداد پیمانکاری و تحویل اصل قرارداد به همراه گواهی امضا به شرکت .

- در صورت عدم تایید هر کدام از موارد بالا درآمد مشارکت پرداخت نخواهد شد .

- تبصره : با توجه به اینکه امتیاز مشارکت و همکاری برای رشد و پیشرفت شرکت به صورت رایگان هدیه داده شده است، لذا در صورتی که کاربر تا 90 روز شرایط فوق الذکر را رعایت نکند امتیاز های مشارکت ایشان صفر خواهد شد و کاربر حق هیچگونه اعتراض را نخواهد داشت .