Fartak Rules

قوانین و مقررات فرتاک

فرتاک در همه جای ایران

قوانین و مقررات کلی فرتاک

قوانین و مقررات تجارت الکترونیک فرتاک

1 - کلیه کاربرانی که قصد ثبت نام و فعالیت در تجارت الکترونیک فرتاک را دارند، باید مفاد این توافق نامه را کامل مطالعه و سپس اقدام به ثبت نام و خرید از سایت کنند، ثبت نام در سایت و خرید از آن به منزله مطالعه و قبول شرایط خرید و ثبت نام و قوانین و مقررات مربوطه است.

2 - تنها اشخاص حقیقی حق ثبت نام در تجارت الکترونیک فرتاک را دارند، کاربر باید آدرس پست الکترونیک خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به طور صحیح اعلام نموده و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص کاربر است.

3 - مشتریان محترم می توانند از طریق پنل کاربری خود از تمام خدمات تجارت الکترونیک فرتاک استفاده نمایند و میزان (رضایتمندی، انتقاد، شکایت و نظرات) خود نسبت به این عملکرد از آغاز تا پایان خرید خود را از طریق پیامک نظرسنجی که از طرف تجارت الکترونیک فرتاک برای مشتری ارسال می شود انعکاس دهند و همچنین از طریق بخش ارتباط با ما، پشتیبانی و تیکت در سایت پیگیری نمایند.

4 - به دلیل آنکه در برخی از موارد احراز هویت خریدار از طریق نام و نام خانوادگی ارائه شده در سایت امکان پذیر است، مسئولیت هرگونه مغایرت مشخصات فوق با هویت واقعی عضو بر عهده خود افراد بوده و تجارت الکترونیک فرتاک و سایت هیچ گونه مسئولیتی نسبت به مغایرت های احتمالی ندارند.


5 - هر شخص مجاز به داشتن تنها یک حساب کاربری در پرتال و سامانه فرتاک می باشد.

6 - کاربر، مسئول حفظ و نگهداری تمام تلفن ها، سخت افزار کامپیوتر و سایر ابزار ضروری برای دسترسی و استفاده از سایت تجارت الکترونیک فرتاک و تمام هزینه های مرتبط به آن است و سامانه فرتاک مسئول صدمات ناشی از ابزار کاربر نمی باشد.

7 - افراد بالای 18 سال تمام حقوق عضویت و استخدام و انجام معامله (خرید) در تجارت الکترونیک فرتاک را دارند.

8 - عضویت برای افراد زیر 18 سال با اجازه ولی و یا قیم امکان پذیر و معتبر است.

9 - رعایت حکم این ماده و صحت و سقم ارائه اطلاعات بر عهده مشتری (عضو) بوده و تجارت الکترونیک فرتاک هیچ گونه مسئولیتی در این خصوص ندارد.

10 - کاربر عضو، پس از عضویت و اخذ رمز و کلمه عبور، حق خرید از سایت تجارت الکترونیک فرتاک را دارد.

11 - با توجه به سیاست های تجارت الکترونیک فرتاک برای ثبت نام بایستی حتما اشخاص دارای معرف باشند، معرف شخص حقیقی است که قبلا در سیستم فرتاک ثبت نام کرده و از خدمات استفاده کرده است.

12 - بعد از فرآیند ثبت نام در سایت تجارت الکترونیک فرتاک و دریافت پنل کاربری، کاربر عضو می تواند از خدمات استفاده نماید.

13 - براساس قوانین تجارت الکترونیک، قوانین سازمان نظام صنفی و قوانین اتحادیه کسب و کارهای مجازی از لحظه پرداخت وجه و خرید خدمات تجارت الکترونیک فرتاک به مدت 7 روز امکان فسخ قرارداد وجود دارد، لذا در صورت فسخ هزینه های مالیات، عوارض و پست غیر قابل عودت بوده و از مبلغ پرداختی کسر می گردد و بعد از گذشت 7 روز امکان انصراف از خرید به هیچ وجه برای خریدار امکان پذیر نمی باشد.

14 - مسئولیتی در قبال خرابی موبایل، و یا عدم سرویس دهی به دلیل اختلال در سرویس اینترنت و سایر زیرساخت های مورد نیاز ندارد.

15 - به منظور تعمیرات دوره ای سایت تجارت الکترونیک فرتاک به طور موقت غیر قابل دسترس می شود و کاربران حق اعتراض ندارند.

16 - کلیه مسئولیت عملکرد قانونی شخص به عهده خود شخص می باشد.

17 - تولید غیرقانونی- فروش و یا تجارت کالا و خدمات که توسط ارسال شده ممنوع است طبق مقررات قانونی با اقدام کننده آن برخورد می شود.

18 - فرتاک از کلیه اطلاعات کاربران عضو اعم از اطلاعات دریافتی و ارسالی (Backup) تهیه نموده و از آن نگهداری می کند تا در صورت بروز هر گونه خطری برای یک نسخه، نسخه دیگر مصون بماند.

19 - کاربر نباید در سایت (تالار گفت وگو و یا هر قسمت دیگر) اظهاراتی (Comment) را بگذارد و یا اقدامی نماید که مبین نقض حقوق اشخاص دیگر باشد و یا عمل مجرمانه ای را به دنبال داشته باشد، همچنین کاربران نباید در خصوص امور مذهبی و سیاسی در این سایت اظهار نظر کنند. چنانچه هر یک از کاربران این موضوع را رعایت نکنند، بلافاصله از سایت اخراج شده و چنانچه خریدی انجام داده باشند، وجه واریزی به آنان مسترد نمی شود، همچنین کاربر (عضو) حق استفاده از این سایت را برای هر گونه عمل تجاری از دست می دهد.

20 - فرتاک همواره حامی بزرگ توسعه کسب و کار در جامعه، صاحبان کالا، خدمات و خریداران گرامی می باشد.