دوست من سلام ، این قسمت برای تو آماده شده تا ایده هاتو بتونی با ما به اشتراک بزاری ، ولی قبلش چند دقیقه وقت بزار و این قسمت رو بخون تا هم با هدف ما آشنا بشی و هم شرایط کار رو بدونی و با خیال راحت ایده هاتو به ما بگی.

شرایط ایده
  • ایده شما باید در راستای هدف فرتاک باشه

اول از همه بهتره یه پیش زمینه داشته باشیم از اینکه فرتاک چی کار میکنه و هدفش چیه؟

شرکت تجارت الکترونیک فرتاک همون طور که از اسمش مشخصه در زمینه تجارت الکترونیک فعالیت میکنه و چیزی که مارو از بقیه منحصر به فرد میکنه ، طرز فکر و دیدگاه ما نسبت به دنیای اطرافمون هست. ما به خودمون ثابت کردیم که هر ناممکنی رو میتونیم ممکن کنیم و هدف داریم تا به اطرافیانمون هم این راه رو یاد بدیم و کمک کنیم دنیای اطرافمون مکان بهتری برای زندگی باشه، نه فقط برای خودمون بلکه برای تمام مردم کشور عزیزمون ایران

همون طور که قبلا هم گفتیم ما هر غیرممکنی رو ممکن میکنیم، پس بیا فرتاکی فکر کنیم و افق دیدمون رو بزرگتر از پیرامونون کنیم، توی این مسیر اجازه نده هیچ محدودیتی باعث بشه افکارت محدود بشه.

در صورتی که ایده ی شما تاثیر گزاری لازم برای رسیدن به اهداف فرتاکی رو داشته باشه و با معیار های ما هماهنگ باشه، ما با هماهنگی شما و البته حفظ حق امتیاز شما ، ایده شما رو به مرحله عملیاتی میزاریم.

بعد از ثبت ایده ما به شما یک کد ثبت ایده میدیم که شما میتونین از طریق این کد ایده خودتون رو پیگیری کنید.