تجارت الکترونیک فرتاک

مبتکر هوش مصنوعی در ایران

About Fartak Company

درباره فرتاک

فرتاک در همه جای ایران

تجارت الکترونیک فرتاک

درباره فرتاک

فرتاک فعالیت خود را با استفاده از تجارب چندین ساله موسسین ، در اسفند 1398 آغاز کرده است و با همراهی تیمی سخت کوش و پرتلاش مسیری طولانی را پیموده است. مسیری نه چندان هموار که قدم گذاشتن در آن ، تنها با یک باور مشترک ممکن است.

بر این باور هستیم که با هوشمندی بیشتر می توان خرید ارزان تر و زندگی آسان تر داشت. فرتاک را بستری برای رشد افراد و بهتر شدن سطح زندگی آنها می دانیم و همواره در تلاش برای بهبود و گسترش این بستر هستیم. در نظر داریم تمام نیاز های خدماتی افراد را در یک بستر واحد به کاربران عرضه کنیم و مسیر سخت پیش رو را با اعتقاد به جایگاه فرتاک در بین کاربران ادامه می دهیم.

تجارت الکترونیک فرتاک از سال ۱۳98 با هدف ترویج فرهنگ بهره گیری از تکنولوژی هوش مصنوعی و خدمات الکترونیک در جهت راه اندازی محصولات و خدمات مورد نیاز کسب و کارهای کشور و در راستای کمک به خانواده های ایرانی به منظور افزایش توان مالی و استفاده از خدمات متنوع رفاهی، درمانی، تفریحی، اجتماعی و همچنین افزایش رفاه اقشار مختلف جامعه پا به عرصه گذاشت. ایده پردازی و راه اندازی کسب و کارهای آنلاین توسط تیم متخصص تجارت الکترونیک فرتاک فراتر از مرزهای زمان و مکان است برای پیش بینی نیازهای جدید جامعه اقدام نموده که حاصل آن ارتقای سطح کیفی و کمی تجارت الکترونیک در فضای تجاری کشور بود. با توجه به اهمیت کارآفرینی،‌ بهره گیری از نیروهای متخصص جوان و خلاق و گسترش راهبردهای کسب و کار از پایه‌های نگرش فکری تجارت الکترونیک فرتاک بوده که زمینه‌ ایجاد بستری مناسب برای تولید و ارائه‌ی هر چه بهتر خدمات و محصولات تجارت الکترونیک را فراهم نموده است .

خرید آسان ، سریع و مطمئن از جمله حساسیت های تجارت الکترونیک فرتاک در ارائه خدمات الکترونیک می باشد.

خط مشی تجارت الکترونیک فرتاک اتکا به نیروهای داخلی و مجرب و پیش‌گرفتن حرکت روبه ‌رشد در عرصه فناوری‌ اطلاعات و الکترونیکی ‌شدن فرآیندهای تجاری، اقتصادی، اداری و بازرگانی برای تمامی کسب ‌وکارهای خصوصی و دولتی در سطح کشور و همچنین ساخت یک اکوسیستم پویا با بهره گیری از هوش مصنوعی می باشد.


اطلاعات صاحب اینماد

تجارت الکترونیک فرتاک

شماره ثبت : 52314

شناسه ملی : 14009028499

تاریخ اعطا : 1398/12/12

برند تجاری : تجارت الکترونیک فرتاک

مدیر عامل

محسن علی پور حقیقی

موسس و مدیرعامل تجارت الکترونیک فرتاک

بیش از 18 سال تجربه در حوزه تجارت الکترونیک

کارشناس ارشد هوش مصنوعی و برنامه نویسی

بنیان گذار هوش مصنوعی در کشور ایران