تجارت الکترونیک فرتاک

مبتکر هوش مصنوعی در ایران

سوالات متداول

F.A.Q به معنای سوالات متداول می باشد. در واقع پرسش و پاسخ یک سند آنلاین است که به یک سری از سوالات رایج کاربران در مورد یک موضوع خاص در سایت پاسخ می دهد.

شما میتوانید با استفاده از این صفحه به تمام سوالاتی که توسط دیگر کاربران مطرح شده دسترسی داشته باشید و جواب های آنها را ببینید. همچنین در صورتی که سوالی برای شما مطرح شده و آن سوال را در بین این سوالات پیدا نکردید میتوانید با استفاده از پنلی که در پایین همه صفحه در اختیار شما قرار داده شده است آن سوال را مطرح کرده و جواب خود را در همین صفحه ببینید

همچنین شما میتوانید به سوالاتی که توسط دیگر کاربران مطرح شده است امتیاز مثبت یا منفی دهید

سلام.من از فاز بیمه چطور میتونم درآمد کسب کنم؟یعنی اگه ماشین دیگران رو بیمه کنم،برای من درآمد داره؟

با سلام و احترام در فاز بیمه معرف هم از پورسانت و هم از تخفیف برخوردار می شود که درآمد به حساب می آید.

چه جوری میشه ماهیانه بالای 5 میلیون تومان از فرتاک درآمد داشت ؟

فرتاک بستر تجارت الکترونیکی است که خیلی راحت میشه ازش درآمد کسب کرد ، روش های مختلفی وجود داره که میشه با هر کدوم از اونها بالای 5 میلیون تومان در ماه درآمد داشت از جمله :

  1- بستن قرارداد با پذیرنده (واحد های صنفی) ، یعنی سهیم شدن از محل تخفیف های دریافتی شهروندان(یعنی اگر با مغازه ای قرارداد بستی که به شهروندان فرتاک تخفیف بدهد ، شما درصدی از مبلغ کل خرید شهروندان را در قالب درآمد دریافت خواهی کرد).

 2- شما میتوانید از خرید شهروندان معرفی شده خودتان ، در ازای خرید های روزمره آنها درآمد داشته باشید(یعنی اگر دوستان و آشنایانت که خدمات فرتاک رو بهشون دادی ، برن از پذیرنده ها خرید کنند ، درصدی از مبلغ خرید آنها را به عنوان درآمد دریافت خواهی کرد)

 3 - در صورت فروش هر یک از کالا یا خدمات فرتاک میتوانید درآمد تک سطحی دریافت کنید( یعنی اگر خدماتی رو بفروشی همان لحظه از فروش خدمات درآمد خواهی داشت)

 4 - با گذراندن دوره های آموزشی و ارتقا سمت کاربری ، میتوانید در قالب قرارداد رسمی پیمانکاری یا استخدام رسمی شرکت ، به درآمد های بالایی برسید.

 5 - با ایجاد فاز های تجاری جدید یا ایده پردازی به سبک تجارت الکترونیک با همکاری فرتاک میتوان درآمد مادام العمر داشت.

 6 - مهمتر از همه زمانی که شما هر مبلغی را از فرتاک درآمد داشته باشید ، ده برابر همان مبلغ را اعتبار خرید دریافت خواهید کرد (مثال : 500 هزار تومان درآمد مساوی است با 5 میلیون تومان اعتبار خرید برای گرفتن تخفیف از پذیرنده ها).

من شهروند فرتاک هستم، آیا میشه با مغازه ها قرارداد ببندم ؟

بله، برای بستن قرارداد با مغازه ها (معرفی پذیرنده) در مرحله اول باید از لیست نفرات موارد را برای قرارداد بستن مشخص کنید و در مرحله دوم بعد از گذراندن دوره آموزشی آن می توانید از گزینه های پنل کاربری اقدام به معرفی پذیرنده های جدید نمایید. توجه داشته باشید که فقط شهروندان فرتاک می توانند اقدام به معرفی پذیرنده جدید نمایند.

آیا شهروندان فرتاک در بدو خرید خدمات فرتاک مشمول بیمه خواهند شد؟

اصولا بیمه در فرتاک به دو صورت می باشد:

  1. بیمه عمر و سرمایه گذاری

  2. بیمه بازنشستگی تامین اجتماعی

شهروندانی که بتوانند سمت کاربری خود را به سمت مدیر رسمی فرتاک برسانند رسما در تجارت الکترونیک فرتاک استخدام خواهند شد و مشمول کلیه مزایای اداره کار و امور اجتماعی از جمله بیمه تامین اجتماعی خواهند گردید.
شهروندانی که درخواست بیمه عمر و سرمایه گذاری داشته باشند می توانند با انتخاب شرکت بیمه طرف قرارداد فرتاک و پرداخت حق بیمه عمر از طریق فاز بیمه ای تجارت الکترونیک فرتاک خدمات بیمه را دریافت کنند.

بازنشستگی در شرکت فرتاک چگونه است؟

کاربری که به استخدام رسمی شرکت برسد و به سمت راهبر ارشد استخدامی برسد و یک سال در این سمت بماند به بازنشستگی خواهد رسید و سهامدار اصلی شرکت خواهد شد و نام ایشان در اساسنامه شرکت درج خواهد گردید.

آیا فرتاک از ایران هم خارج میشود.برنامه ی بیزنس بین المللی هم وجود دارد؟

ضرب المثل میگه یک ده آباد بهتر از صد شهر خراب... شرکت فرتاک شهرستان به شهرستان فعالیت خود را گسترش داده و بعد از اینکه توانست به جایگاه واقعی و خوبی در کشور برسد قطعا شروع به صادرات خدمات و محصولات خود به خارج از ایران خواهد کرد.نگرش مدیران و موسسان شرکت در این رابطه در نام دامنه شرکت مشخص است فرتاک ای سی یو ای سی مخفف ای کانرس به معنی تجارت الکترونیک و یو مخفف یونیورسال به معنی جهانی هست

چه فروشگاه هایی الان عضو فرتاک هستند که ما بریم تخفیف بگیریم؟

فروشگاه هایی که در حال حاضر طرف قرارداد با تجارت الکترونیک فرتاک هستند، در دسته بندی های مختلفی از جمله مثل سوپرمارکت ها، فست فودها، کافی شاپ ها، داروخانه ها، پوشاک، خدمات اتوموبیل و غیره وجود دارند که بعد از وارد شدن به پنل کاربری تان از قسمت باشگاه مشتریان امکان مشاهده تمامی پذیرنده ها به نفکیک استان، شهرستان و نوع صنف قابل مشاهده هستند.

تفاوت فرتاک با نتورک مارکتینگ چیست ؟

1- درآمد در شرکت های نتورک مارکتینگ به صورت پرداخت پورسانت از چندین سطح می باشد ، در صورتی که در تجارت الکترونیک فرتاک تنها درآمدی که پرداخت می گردد از یک سطح به صورت مستقیم هست که منطبق با قوانین تجارت الکترونیکی و قوانین جاری کشور جمهوری اسلامی ایران می باشد. از طرفی پرداخت هر گونه درآمد دیگر در سمت های سازمانی کاربران ، صرفا پس از عقد قرارداد رسمی پیمانکاری یا استخدام رسمی ، برابر قوانین اداره کار و امور اجتماعی ، در قالب حقوق و دستمزد خواهدبود.

2- در تجارت الکترونیک فرتاک امکان فروش هر یک از خدمات یا کالا ها به صورت نامحدود و مستقیم برای هر شخص وجود دارد.

3- در بعضی شرکت های نتورک مارکتینگ یا باینری(تعادلی) برای کسب درآمد نیاز هست که در دست راست و چپ افراد تعادل ایجاد شود که در بعضی از شرکت ها با نام کمینه و بیشینه نیز همین کار انجام می گردد در صورتی که در تجارت الکترونیک فرتاک تحت هییییچ عنوان چنین مسایلی وجود ندارد و هیچ نوع درآمدی از بالانس یا ایجاد تعادل و غیره وجود ندارد و درآمد صرفا تک سطحی می باشد.

سلام.من از طریق خدمات پرداخت یاری قبضامو پرداخت میکنم و شارژ میخرم،چرا پس نه تخفیفی بهم میده نه پورسانتی؟

با سلام و احترام

تا چند روز آینده و بعد از اتمام کارهای بخش IT ، در پنل شخصی خود مشاهده خواهید کرد.

چگونه شهروند سبز رو از سامانه فرتاک پاک کنیم

کد ملی ثبت شده در سامانه فرتاک غیر قابل حذف است و شما می‌توانید از داخل پنل کاربری نسبت به انتقال شهروند سبز به شخص دیگری اقدام فرمایید. همچنین شهروند سبز می‌تواند از منوی ارتقا سمت خود را به شهروند فرتاک ارتقا دهد. در این صورت معرف مستقیم ایشان مشمول پورسانت مستقیم خواهد شد. 

در ازای خرید خدمات شهروند فرتاک و پرداخت مبلغ 2 میلیون تومان چه خدماتی به من داده می شود؟

در ازای خدمات شهروند فرتاک :

1 – بیست میلیون تومان اعتبار خرید دریافت می کنید.

2- بیست شماره سریال شهروند سبز به ارزش بیست میلیون تومان برای استفاده از باشگاه مشتریان فرتاک.

3 – مجوز استفاده از باشگاه مشتریان فرتاک و ازران تر شدن و سریع تر شدن و راحت تر شدن هزینه های زندگی.

4 -  مجوز استفاده از فروشگاه اینترنتی فرتاک با قیمت های باور نکردنی.

5 – مجوز استفاده از تمامی فاز های تجاری فرتاک که در آینده اجرا خواهد شد.

6 – امکان ارتقا سطح کاربری و استخدام رسمی در تجارت الکترونیک فرتاک.

امکان فروش خدمات فرتاک توسط کاربر ساده وجود دارد؟

خیر، کاربر ساده تا زمانی که یکی از بسته های خدمات شهروندی فرتاک را خریداری نکرده باشد نمی تواند اقدام به فروش خدمات به افراد دیگر نماید چون تا زمانی که خود خدماتی را خرید نکند فاقد کد معرفی می باشد.

برای موفق شدن در فرتاک روزی چند ساعت باید کار کرد؟

اساسا موفقیت برای افراد مختلف تعاریف و مبالغ مختلفی را در برخواهد داشت، لذا موفقیت برای یک کارمند که در روز 7 ساعت و 20 دقیقه کار می کند مبلغ مشخصی دارد اما موفقیت با همان میزان زمان برای یک کارآفرین مبلغ دیگری را در برخواهد داشت، اصول اصلی فعالیت در تجارت الکترونیک فرتاک جدا از محدودیت های زمان و مکان می باشد. برای موفقیت در فرتاک تنها کافیست مواردی که مشخص گردیده انجام شود، لذا هرچه زمان بیشتری بگذارید درآمد بیشتری خواهید داشت و موفقیت زودتر اتفاق خواهد افتاد. در حقیقت باید سخت و هوشمندانه کار کرد.

مغازه دارهایی که اتیکت ندارن وقتی فرتاکی ها میرن در مغازشون قیمت بالاتر میگن با تخفیف میشه قیمت اصلی چیکار کنیم؟

در قسمت امتیاز دهی تخلف پذیرنده را ثبت کنید تا توسط نمایندگی و کمیته نظارت بررسی شود. در صورت داشتن سه تخلف پذیرنده از لیست باشگاه مشتریان حذف و مشمول جریمه خواهد شد و قرارداد پذیرنده یک طرفه فسخ خواهد شد.

اگه دو نفر با هم با یه مغازه قرارداد ببندن چی میشه؟

نفر اولی که در سیستم اطلاعات پذیرنده را ثبت کرده به رسمیت شناخته خواهد شد. تاریخ و ساعت تمامی درخواست ها در سیستم نمایندگی مشخص می باشد

اگر من با شرکت قرارداد پیمانکاری داشته باشم یا به استخدام رسمی شرکت درآمده باشم حقوقم رو چه زمانی دریافت میکنم؟

کلیه حقوق های پیمانکاران و پرسنل استخدامی شرکت در یکم هر ماه به واحد حسابداری شرکت اعلام می شود و واحد حسابداری در اولین روز کاری به حساب شما واریز می نماید.

خودم مغازه دارم میشه خودم معرف مغازه خودم باشم؟

بله

فرتاک فروشگاه آنلاین داره میشه ما هم محصول بزاریم توو فروشگاه آنلاین فرتاک برا فروش؟

بله ابتدا از قسمت پشتیبانی پیشنهاد محصول خود را به کمیته تامین کالا اعلام کنید تا محصول بررسی و در صورت تایید بعد از عقد قرارداد و تامین کالا در انبار به فروشگاه اضافه گردد.

آینده شرکت تجارت الکترونیک فرتاک چیه ؟

شرکت تجارت الکترونیک فرتاک به زودی به یک هولدینگ بزرگ تبدیل خواهد شد و تلاش دارد تا با اجرای فاز های تجاری مختلف بتواند کسب و کار های مختلف را الکترونیکی کند و با ایجاد اکوسیستم پویا به کمک هوش مصنوعی فرتاک نقش مهمی در زندگی مردم و کسبه داشته باشد.

درآمد یک شهروند فرتاک از چند بخش امکان پذیر است؟

فرتاک بستر تجارت الکترونیکی است که خیلی راحت میشه ازش درآمد کسب کرد ، روش های مختلفی وجود داره که میشه با هر کدوم از اونها درآمد داشت از جمله :

  1- بستن قرارداد با پذیرنده (واحد های صنفی) ، یعنی سهیم شدن از محل تخفیف های دریافتی شهروندان(یعنی اگر با مغازه ای قرارداد بستی که به شهروندان فرتاک تخفیف بدهد ، شما درصدی از مبلغ کل خرید شهروندان را در قالب درآمد دریافت خواهی کرد).

 2- شما میتوانید از خرید شهروندان معرفی شده خودتان ، در ازای خرید های روزمره آنها درآمد داشته باشید(یعنی اگر دوستان و آشنایانت که خدمات فرتاک رو بهشون دادی ، برن از پذیرنده ها خرید کنند ، درصدی از مبلغ خرید آنها را به عنوان درآمد دریافت خواهی کرد)

 3 - در صورت فروش هر یک از کالا یا خدمات فرتاک میتوانید درآمد تک سطحی دریافت کنید( یعنی اگر خدماتی رو بفروشی همان لحظه از فروش خدمات درآمد خواهی داشت)

 4 - با گذراندن دوره های آموزشی و ارتقا سمت کاربری ، میتوانید در قالب قرارداد رسمی پیمانکاری یا استخدام رسمی شرکت ، به درآمد های بالایی برسید.

 5 - با ایجاد فاز های تجاری جدید یا ایده پردازی به سبک تجارت الکترونیک با همکاری فرتاک میتوان درآمد مادام العمر داشت.

 6 - مهمتر از همه زمانی که شما هر مبلغی را از فرتاک درآمد داشته باشید ، ده برابر همان مبلغ را اعتبار خرید دریافت خواهید کرد (مثال : 500 هزار تومان درآمد مساوی است با 5 میلیون تومان اعتبار خرید برای گرفتن تخفیف از پذیرنده ها).

نحوه اطلاع کامل کامل از پلن درآمدی شرکت چگونه میباشد؟

از پنل کاربری قسمت معرفی پلن های درآمدی میتوانید طرح های درآمدی شرکت را مطالعه نمایید.

آیا به لحاظ شرعی تایید شده؟

با توجه به نوع فعالیت شرکت تجارت الکترونیک فرتاک که بر اساس قوانین کار و امور اجتماعی و پیمانکاری می باشد لذا فعالیت پیمانکاری کاملا حلال و شرعی می باشد و در صورتی که کسی نظری غیر از این داشته باشد کل قوانین کشور در رابطه با امور پیمانکاران زیر سؤال خواهد رفت.

اگه شرکت کلاهبردار از آب دراومد چی؟

با سلام و احترام خدمت شما دوست و همکار عزیز باید عرض کنیم تمامی مجوزات لازم برای فعالیت کاملا قانونی شرکت موجود و قابل دسترس بوده و نوع فعالیت و ساختار و برنامه های شرکت تجارت الکترونیک فرتاک کاملا واضح و روشن و در راستای یاری رساندن به قشر کم درآمد جامعه می باشد.

در صورت خرید هر یک از خدمات بسته های شهروندی فرتاک امکان انصراف و بازگشت وجه وجود دارد؟

با توجه به ماده 37 قانون تجارت الکترونیکی از لحظه پرداخت وجه به مدت هفت روز کاری امکان فسخ قرارداد و عودت وجه وجود دارد.

در صورت اعلام فسخ قرارداد قبل از مدت مشخص شده هزینه مالیات بر ارزش افزوده از مبلغ پرداختی کسر و کل وجه به حسابی که با آن پرداخت صورت گرفته عودت خواهد شد، اما بعد از اتمام مدت زمان مشخص شده گزینه فسخ قرارداد از پنل کاربری شهروندان حذف و دیگر تحت هیچ عنوان امکان بازگشت هیچ گونه وجهی وجود ندارد و کاربر می تواند از خدمات فرتاک برای مدت مشخص شده استفاده نماید.ضمنا کاربرانی که مشمول فسخ قرارداد می شوند دیگر تحت هیچ عنوان امکان استفاده از هیچ یک از خدمات تجارت الکترونیک فرتاک را نخواهند داشت و کد ملی آن ها برای همیشه در سیستم مسدود خواهد شد. خاطر نشان می گردد فسخ قراردادی معتبرخواهد بود که کاربر از قسمت تیکت (پشتیبانی سایت) درخواست فسخ قرارداد خود را ثبت نموده باشد، سایر موارد از جمله اعلام شفاهی، تلفنی یا به هر نحو یا شکل دیگر به غیر از ارسال تیکت رسمیت نخواهد داشت و قابل پیگیری نمی باشد.

اگه مدیر عامل رفتن یا خدایی نکرده فوت کردن برای شرکت و ما مشغولین در شرکت چه اتفاقی میوفته؟؟

شرکت ها هیات مدیره دارن که از سه نفر تشکیل شده و مدیر عامل جدید مشخص خواهند کرد و خللی در عملکرد شرکت به وجود نخواهد آمد.

ایا به فرتاک باید به عنوان یک شغل نگاه کرد یا اینکه فرتاک کمک درامدی ما است

شرکت فرتاک برای کسانی که به سمت مدیر رسمی استخدامی برسند به عنوان یک شغل تمام وقت محسوب می‌شود.

چطوری یک مغازه ویا صنف را قرارداد ببندم تا از تراکنش پرسنل فرتاک به درآمد برسم؟

از پنل کاربری خودتان وارد قسمت معرفی طرف قرارداد جدید ، اطلاعات پذیرنده را ثبت و ارسال نمایید. پس از این کار از طرف نمایندگی شهرتان با شما تماس گرفته خواهد شد و اطلاعات مورد نیاز و عکس از پذیرنده را از شما دریافت خواهند کرد و در پروسه تکمیل پذیرنده جدید قرار خواهید گرفت.

نحوه ثبت ایده و نحوه درآمد ازآن چگونه است؟

از منوی اصلی قسمت ثبت ایده نسبت به تکمیل فرم ها اقدام نموده و طرح شما برای بررسی به واحد تحقیق و توسعه ارجاع خواهد شد و بعد از بررسی با شما برای حضور در جلسه دفاع از طرح دعوت خواهد شد.

درامد شما از ایده بستگی به قرارداد شما با شرکت دارد و متفاوت است و بستگی به نوع ایده دارد.

پولی که دادم حالا درآمدی کسب نشد چی میشه

می توانید در مدت زمان قرارداد خود از خدمات فازهای تجاری شرکت تجارت الکترونیک فرتاک استفاده نمائید.

چرا خدمات سایت زیاد هست؟

چون سایت خدمات زیادی دارد


جواب سوالتو پیدا نکردی ؟؟ عیبی نداره از من بپرس...