امروز : 1403/04/24

تاثیر خرید ترافیک سایت بر رونق کسب و کار

انتشار : 16/08/1395

در دورانی که استفاده از اینترنت روز به روز بیشتر می‌شود هر وب‌سایتی باید از تکنیک و فرمول‌هایی برای برجسته کردن خود استفاده کند، افزایش ترافیک سایت از مهم‌ترین راه‌های رونق کسب و کار است.

به گزارش رسانه فرتاک ، اگر شرکت شما دارای یک وب سایت فروش محصولات یا خدمات است و یا با هدف افزایش آگاهی از برند شما فعالیت می‌کند، افزایش ترافیک سایت یکی از مهم‌ترین راه‌های رونق کسب و کار شما محسوب می‌شود. فضای اینترنت روز به روز شلوغ‌تر شده و هر وب سایتی نیاز دارد از یک سری تکنیک و فرمول برای برجسته کردن خود استفاده کند. برای دستیابی به پاسخ چگونگی انجام این کار می‌توانید در این مطلب با ما همراه باشید.

ترافیک وب سایت یا تعداد بازدیدکننده که عمدتاً از موتورهای جستجوگر وارد می‌شوند، ابتدا کلمات کلیدی مورد نظر خود را وارد می‌کنند، سپس روی لینک کلمات کلیدی در موتورهای جست‌وجو کلیک کرده و به صفحه اصلی وب سایت یا آدرس‌های دیگر منتقل می‌شوند. در این میان صنعت بازاریابی همچنان به پیشرفت خود ادامه می‌دهد، زیرا خدماتی که ترافیک ارگانیک واقعی را ارائه می‌دهند رو به افزایش است. این برای کسب و کارها و دارندگان مشاغل چه معنایی دارد و آیا می‌تواند نشان دهنده تغییر در نحوه ارائه خدمات ارزشمند برای سازمان‌ها باشد؟ ما در این مطلب این موضوع را ررسی می‌کنیم که چرا سازمان‌ها اقدام به خرید ترافیک ارگانیک Organic Traffic Buy می‌کنند و آیا کسب ترافیک ارگانیک ارزش دارد یا خیر؟

در همین ابتدا باید بگوییم بهتر است از خرید ترافیک ارگانیک خودداری کنید و در عوض با ارائه محتوای معنادار و داشتن برنامه برای بهبود چشم انداز آینده وب سایت خود، بازدیدکنندگان آن را افزایش دهید. شرکت‌های مختلفی همچنان خرید ترافیک سایت را ارائه می‌دهند که ظاهراً باعث افزایش رتبه وب سایت‌ها برای عملکرد رتبه بندی جستجو می‌شود. ترافیک ارگانیک با استفاده از نرم افزار رایانه‌ای تولید می‌شود و سپس به خریدارانی که به اثبات نتایج خود نیاز دارند یا به دنبال نتیجه کوتاه مدت در عملکرد وب سایت خود هستند، فروخته می‌شود.

ترافیک ارگانیک چیست و چرا اهمیت دارد؟

اخیراً جست‌وجوهای زیادی پیرامون خرید بازدیدکننده وبسایت Buy Website Traffic صورت گرفته است که به نظر عجیب است، زیرا بازدیدکننده وبسایت چیزی نیست که خریداری شود. بلکه بر اساس محتوای درست و متناسب با سئو به دست می‌آید. ترافیک ارگانیک ایجاد شده توسط بازدیدکنندگان واقعی انسان بسیار مهم است زیرا؛

· کیفیت دامنه وب سایت شما را افزایش می‌دهد و این به معنای عملکرد بهتر نتیجه جست‌وجو برای کلمات کلیدی است.

· کاربر را به وب سایت شما منتقل می‌کند و منجر به آگاهی از برند و در بهترین حالت منجر به فروش یا تجارت موفق می‌شود.

· روند دسترسی به ترافیک وب سایت هدفمند Targeted Website Traffic به شما امکان می‌دهد ترافیک وب سایت ایمن، مؤثر و کاملاً قابل ردیابی با نرخ‌های بسیار رقابتی باشد.

چرا سازمان‌ها در حال خرید ترافیک ارگانیک هستند؟

ترافیک ارگانیک اغلب تعیین کننده اصلی موفقیت در بازاریابی دیجیتال یا SEO برای وب سایت‌ها است. این مورد شامل قابلیت‌های تحقیقی و تحلیلی، نوشتن محتوای خلاق و برنامه‌های کاربردی SEO مؤثر برای کشف شغل و وب سایت شما است. در اینجا دلایلی وجود دارد که شخص باید خرید ترافیک ارگانیک را در نظر بگیرد؛

خرید ترافیک به بهبود رتبه بندی جست‌وجو کمک می‌کند: گوگل کیفیت دامنه را بر اساس تعداد بازدیدکنندگان وب سایت ارزیابی می‌کند، خرید ترافیک می‌تواند به یک سایت کمک کند تا عملکرد بهتری داشته باشد.

داشتن ترافیک ارگانیک می‌تواند ارزش فروش یک وب سایت را افزایش دهد. خریداران دامنه وب سایت‌ها یا سایت‌های تجارت الکترونیک، به طور معمول به ترافیک ارگانیک به عنوان یک عنصر ارزیابی اعتماد می‌کنند.

خطراتی که با خرید ترافیک ارگانیک با آن مواجه خواهید شد؟

خرید ترافیک ارگانیک یکی دیگر از تاکتیک‌های کوتاه مدت است که شامل مواردی همچون پر کردن کلمات کلیدی در متن، سئو منفی یا ایجاد دامنه‌های جعلی که به یک وب سایت لینک دارند می‌شود. خطراتی که برای خرید ترافیک ارگانیک وجود دارد شامل این موارد است؛ خرید چیزی که واقعاً نتیجه بخش نیست، مجازات شدن از سمت گوگل به خاطر رفتار غیر حرفه‌ای و بسیاری موارد دیگر.

مشابه با تاکتیک‌های گذشته، هرگونه تلاش برای دور زدن غیر استاندارد الگوریتم‌های جست‌وجوی گوگل منجر به مجازات خواهد شد و بدین ترتیب عملکرد جستجوی یک وب سایت پس از پرچم گذاری کاهش می‌یابد. مطمئناً خرید ترافیک ارگانیک توسط گوگل مجازات خواهد شد، هرچند که این امر وقتی عملی خواهد شد که از سمت گوگل دیده شود.

در اینجا خطرات اصلی خرید ترافیک ارگانیک ذکر شده است؛

· این چیزی است که اگر افشا شود می‌تواند به برند، اعتبار کسب و کار شما آسیب برساند.

· گوگل این فعالیت را مجازات خواهد کرد و در طولانی مدت تعداد بازدیدکنندگان وب سایت شما را کاهش می‌دهد.

· استفاده از ترافیک جعلی هیچ مدرک معتبری در مورد تأثیر واقعی در رتبه بندی جست‌وجو ندارد.

در نهایت توصیه ما این است که سازمان‌ها روی این نوع تاکتیک‌ها سرمایه گذاری نکنند و در عوض تلاش خود را برای ایجاد محتواهای با ارزش، توسعه کلمات کلیدی و تبلیغات آموزشی که از صنایع مربوط به خود گرفته می‌شود متمرکز کنند.

این مطلب، یک خبر آگهی بوده ورسانه فرتاک در محتوای آن هیچ نظری ندارد.