امروز : 1403/03/02

هشتمین اجلاس سراسری مدیریت مشتری مداری

انتشار : 16/08/1395

به گزارش رسانه فرتاک ، در هشتمین اجلاس سراسری مدیریت مشتری مداری از آقای محسن علی پورحقیقی مدیرعامل شرکت کار آفرینان تجارت الکترونیک راد فرتاک به پاس رضایتمندی مشتریان در دوران کرونا ، شایستگی در تعالی و نقش راهبردی در توسعه کسب و کار و ایجاد اشتغال در کشور به عنوان کارآفرین برتر کشوری تقدیر شد.

آقای محسن علی پور حقیقی مدیرعامل شرکت کار آفرینان تجارت الکترونیک راد فرتاک در اجلاس مشتری مداری سراسری مدیریت درباره موضوع مشتری مداری در این شرکت اظهار کرد: ارائه خدمات و محصولات  به موقع و با کیفیت مطلوب و واقعی می تواند قلب و جان مشتریان را تسخیر نموده و نام تجاری شرکت را از سایرین متمایز نماید. بنابراین، ضروریست که نسبت به ارائه خدمات جدید و نوین و کیفیت خدمات کارآمد شرکت دقت بسیار زیادی را به خرج دهیم.

تلاش ما در شرکت تجارت الکترونیک فرتاک بر این است که با بررسی موضوع رضایت مشتری و دلایل اهمیت آن، علاوه بر ارتقای رضایت مشتریان به دنبال تعالی در عملیات و بهبود مستمر در ارائه خدمات و کیفیت خدمات شرکت باشیم.

مدیر عامل در ادامه افزودند: اگر ما توجه به خواسته های مشتریان را جزء اولویت های برنامه خود قرار دهیم ، مشتریان اشتیاق بالایی نسبت به خدمات و محصولات  شرکت پیدا خواهند کرد و به خدمات شرکت اعتماد خواهند کرد و این امر مطمئنا سودآوری و ارزش آفرینی زیادی را برای ما خواهد داشت.

ضمن اینکه اگر خواهان جلب اعتماد مشتری هستیم باید به گرایش مشتری توجه بیشتری داشته باشیم. مشتری وفادار علاوه بر اینکه نماینده برند ما می شود، می تواند کسب وکار و محصول ما را به سایر مشتریان دیگر و همکاران خود معرفی کند و مشتریان جدیدی را برای محصولات ما جذب کنند. این امر جدا از تاثیر فوق العاده ای که بر روی شهرت و محبوبیت برند ما می گذارد، سودآوری بالایی را برای شرکت تضمین خواهدکرد.

وی در پایان اظهار کرد: به طور کل سیاست گذاری های مبتنی بر مشتری مداری و تکریم مشتریان موجب شده است شرکت تجارت الکترونیک فرتاک همواره فراتر از الزامات و استاندارد گام برمی‌دارد و برآنیم تا در سال های آتی نیز به این فعالیت تداوم بخشیم .

هم چنین در ادامه این مراسم شرکت کارآفرینان تجارت الکترونیک راد فرتاک  با رویکرد رضایتمندی مشتری در دوران کرونا و پسا کرونا که به جهت نقش راهبردی در توسعه و تعالی کسب و کار و ایجاد اشتغال در کشور تندیس و لوح قدردانی را دریافت نمود. 

از جمله عزیزانی که در این مراسم حضور داشتند :

معاون دادستان کل کشور جناب دکتر عمرانی

ریاست خانه صنعتکاران ایران 

نایب رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی جناب آقای شهباز حسن پور بیگلری

معاون اول وزارت اقتصاد و دارایی