تجارت الکترونیک فرتاک

مبتکر هوش مصنوعی در ایران

Business Plan

پلن درآمدی

فرصت های شغلی و درآمدی در فرتاک

مقدمه:

اگر بخواهیم به تاریخچه استارت آپ بپردازیم، مطمئنا می توان شروع آن را با شروع تمدن در بین انسان ها و خرید و فروش محصولات مختلف گره زد، اما آغاز استفاده از مفهوم استارت آپ به سال 1911 میلادی برمی گردد که آغاز آن با silicon valley شروع شد.

* تفاوت استارت آپ ها با کسب و کارهای سنتی :

بهتر است استارت آپ را مانند یک پیاز در نظر بگیریم که مسیر رشد خود را به صورت مرحله به مرحله طی کرده و به بلوغ می رسد این درحالی است که در کسب و کار سنتی معمولا سرمایه یک کار جدید تامین می شود و بلافاصله مسیر فروش آن نیز آغاز می گردد.

به عنوان مثال شما یک کفش جدید را تولید می کنید، اگر برای آن بازاریابی انجام دهید، مشتریان خود را توسعه داده و به کسب و کارخود رونق ببخشید، شما مفهوم استارت آپ را به شکلی دقیق اجرا کرده اید اما اگر یک مغازه اجاره کنید و کفش هایی با برندهای مختلف را در آن بفروشید، از یک سبک سنتی استفاده کرده اید.

با توجه به تعاریف فوق الذکر، همانطور که مستحضر هستید تجارت الکترونیک فرتاک، با هدف شکل گیری از یک سبک زندگی جدید در راستای بوجود آوردن یک اکو سیستم سالم و قانونی و با استفاده از کسب تجارب مختلف و همچنین براساس مبانی علمی در فاز اول کاری خود موفق به ایجاد تخفیف گروهی با رسالت خرید آسان، سریع و ارزان شده است، لازم به ذکر است ایده تخفیف گروهی با بهره گیری از هوش مصنوعی برای اولین بار در ایران توسط مدیران اجرایی تجارت الکترونیک فرتاک استارت خورد که در حال حاضر مشغول توسعه کامل، کارآمد و حرفه ای ترین تخفیف گروهی کشور ایران می باشند.

تجارت الکترونیک فرتاک مسیر پیش روی خود را به شرح ذیل دنبال کرده و خواهد کرد :

1 - ایده پردازی و نوآوری در مسیر ساخت تمامی فازهای تجاری.

2 - برنامه ریزی دقیق و تعیین نقشه راه و بیزنس پلن شفاف با آینده نگری نامحدود.

3 - ثبت ایده و ادعای مالکیت (ایجاد بستر مناسب برای پذیرش تمامی ایده ها در دنیای تجارت الکترونیک با حفظ امنیت در مالکیت ایده).

4 - ایجاد بستر مناسب برای الکترونیکی کردن تجارت های سنتی.

5 - ایجاد بستر مناسب برای کارآفرینی الکترونیکی.

6 - ایجاد شفافیت 100 درصدی در کلیه امور مالی.

7 - استفاده از جدیدترین و بروزترین تکنولوژی های برنامه نویسی روز دنیا.

8 - استفاده از قوی ترین SSL ها و امنیت بالای داده ها در سامانه.

9 - ارائه خدمات واقعی براساس اولویت و نیاز شهروندان.

10 - کمک به اقتصاد خانواده ها در بستر تجارت آینده پرداز.

11 - و اما مهمترین مورد ، ایجاد بستری 100% قانونی با تمامی مجوز های لازم برای تک تک موضوعات فعالیت.

همانطور که ملاحظه می شود، تجارت الکترونیک فرتاک با هدف توسعه کسب و کار و اشتغال زائی، تمامی مراحل فوق از پلن اجرائی خود را پشت سر گذاشته و دائما در حال افزایش کیفیت در هر یک از مراحل مذکور می باشد.

تجارت الکترونیک فرتاک پیشرو در فرهنگ سازی و ایجاد سبک زندگی الکترونیکی:

برخلاف رشد چشم گیر و روزافزون تکنولوژی و فضای مجازی، متاسفانه فرهنگ صحیح استفاده از آن در بین عموم مردم ، رشدی نداشته است، هلدینگ تجارت الکترونیک فرتاک با راه اندازی 32 فاز تجاری از قبیل ( تخفیف گروهی، خدمات بیمه ای، خدمات گردشگری ، فروشگاه اینترنتی و...) و پروژه هایی مطابق با سبک زندگی افراد مختلف، درصدد ایجاد فرهنگی مناسب در راستای الکترونیکی کردن زندگی شهروندان فرتاک می باشد.

خانواده بزرگ فرتاک:

تجارت الکترونیک فرتاک یکی از منحصر به فردترین و خاص ترین استارت آپ های موجود در کشورعزیزمان ایران می باشد.

یکی از دلایل منحصر به فرد بودن این مجموعه ،پیشگام بودن در استفاده از تکنولوژی هوش مصنوعی در زندگی افراد در کشور می باشد ، که این امر باعث دلنشین و جذاب تر شدن سبک زندگی الکترونیکی و البته به صفر رساندن خطاهای انسانی و کاربری در کسب و کار این مجموعه گردیده است.

خاطر نشان می دارد، پیاده سازی این مهم با استفاده از توانمندی تیم 17 نفره مهندسان نخبه کشور عزیزمان ایران در زمینه IT صورت پذیرفته است.

* روند کاری تجارت الکترونیک فرتاک به دو صورت می باشد که جزئیات آن ، در پنل کاربری موجود است *